درباره ما

تلاش کردیم تا با هدف مشاوره و تامین تجهیزات مورد نیاز در صنایع فعال کشور و پروژه های مادر از قبیل: نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، نیروگاهی، دریایی، آب و فاضلاب، حرارتی و برودتی در این عرصه درخشان باشیم.

 

با سیستم مدیریتی مبتنی بر اصول هدف و نتیجه با رعایت تمامی اصول مشتری مداری در بالاترین سطح کمی و کیفی ارائه خدمات نماییم. این مجموعه با اتکاء به توانمندی و تجربه نیروهای متخصص، جوان و در عین حال خبره فنی و بازرگانی جایگاه مناسبی را در این عرصه به دست آورده و در جهت بهینه سازی روند فعالیت های خود اقدام به پیاده سازی و اخذ استاندارد های ISO9001, ISO45001, ISO14001, IMS نموده و از سیستم های مدیریت ارتباط با مشتریان استفاده و اقدام به تشکیل شبکه گسترده ای از مخاطبان در بخش های گوناگون این عرصه نموده ایم.

 

در این راستا ارتباط مستقیم با برترین برند های داخلی و بین المللی برقرار کرده ایم و از این طریق توانسته ایم عمده نیاز کشور را با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان تامین کنیم. این شرکت خدمات خود را با روش های منحصر به فردی از جمله ارسال رایگان، بسته بندی استاندارد ارائه می دهد تا در کشور به عنوان خاص ترین مجموعه تامین شناخته شود. لازم به ذکر است راه اندازی دفاتر متعدد در کشور های مبداء این توان را ایجاد کرده است تا در صورت عمومی نشدن در خواست کارفرمایان محترم، تجهیزات مورد نیازشان را بدون توجه به شرایط تحریمی موجود تامین نماییم.

سخن مدیر عامل

اینک که شرکت صنعت فولاد تبار به جایگاه امروزی خود رسیده، بیش از پیش به باورهایمان ایمان و اعتقاد پیدا کرده ایم. این شرکت اصل را بر فراهم نمودن آسایش و جذب اطمینان خاطر مشتری های خود قرار داده است. ما اصولی را بنا نهاده ایم که نه تنها کمتر کسی در این صنعت بر آن اشاره می کند بلکه در اکثر مواقع از این الزامات اخلاقی و معنوی سرپیچی نیز می کند. نگاه ما به مشتریان همانند یک خانواده است، لذا هر یک از اعضای این خانواده در کل کشور هزینه ای بابت ارسال پرداخت نمی کنند تا فشاری متوجه مناطق مرزی نشود.

همچنین تمام اعضای این خانواده از ۲۴ ماه گارانتی فنی محصولات برخوردار می شوند. این شرکت اعضای خانواده خود را ستایش و همواره در جهت بهبود حال کشور کوشا و استوار گام بر می دارد.

لازم به ذکر است شرکت صنعت فولاد تبار از ابتدا تاکنون در حال توسعه بخش های کارشناسی فنی، بازرگانی، انبارداری مدرن و بسته بندی پیشرفته توانسته استانداردهای انواع ISO را کسب و نام درخشان خود را در لیست وندور شرکت نفت و گاز ملی ایران جای دهد.

امید است با توکل بر خدا و نگاه امام زمان (عج) بر این مرز و بوم بتوانیم روز به روز در جهت پیشرفت کشور عزیزمان گام برداریم و در این راه از خیچ سعی و کوششی دریغ نخواهیم کرد، چرا که رهبر عزیزمان نسل جوان انقلابی را پیشرو و محم قلمداد می کنند و می فرمایند: پیروزی نهایی از آن ماست.

افتخارات شرکت فولادتبار