ساکت ولد فلنج

ساکت ولد فلنج شامل یک شانه در قسمت داخلی فلنج است که به عنوان یک راهنما برای تنظیم عمق جوشکاری لوله به فلنج عمل می کند. آنها با وارد کردن انتهای لوله در فلنج ساخته می شوند تا زمانی که در مقابل شانه پایین بیاید، و سپس لوله را قبل از جوش دادن در محل، ۱/۸ اینچ جمع می کنند. این روش در ابتدا برای کاهش ترک خوردگی ناشی از تنش های حرارتی در سوپرهیترهای فولادی ضد زنگ استفاده می شد، اما در طول سال ها به یک روش استاندارد برای نصب تمام فلنج های جوش سوکت (SW Flange) تبدیل شده است.

فلنج های جوش سوکت در فشار از ۱۵۰# و بالاتر و برنامه لوله ۴۰ تا جدول ۱۶۰ موجود هستند. مشخص کردن برنامه لوله تضمین می کند که ID فلنج SW با ID لوله برای جریان روان سیال مطابقت دارد.

فولاد تبار فلنج SW را در آلیاژهای A105N، A105، SS316، SS304، A20، با بازده بالا و نیکل ارائه می دهد.

ویدئوی زیر نمای کلی از فلنج جوش سوکت را نشان می دهد

رونوشت ویدئو:

این فلنج جوش سوکتی است. ۲ اینچ، صورت برجسته، ۱۵۰ پوند، فلنج جوش سوکت. به یاد داشته باشید، همه فلنج ها در اینجا دارای مهر هستند که اندازه، درجه فشار، کشور مبدا، مشخصات، مواد را نشان می دهد. فلنج جوش سوکت، همانطور که در اینجا می بینید، یک سوکت کوچک دارد. لوله در اینجا وارد می شود و در سوکت قرار می گیرد و سپس می توانید آن را جوش دهید. از قسمت پشتی می توانید ببینید، این یک لوله برنامه استاندارد است، این یک فلنج جوشی سوکت مته سوراخ استاندارد است، و از قسمت پشتی آن بسیار تراز است.

 

در فلنج جوش سوکت، باید برنامه لوله را مشخص کنید. جدول زمانی لوله، این یک لوله اسمی ۲ اینچی است، و این یک لوله زمانبندی استاندارد است، و این یک جوش سوکت زمانبندی استاندارد است. برنامه لوله و سوراخ فلنج جوش سوکت باید با هم مطابقت داشته باشد تا هیچ صورت برجسته و برآمدگی در قسمت پشتی وجود نداشته باشد. تفاوت بین فلنج جوش سوکتی که دارای سوراخ ۴۰ یا جدول ۸۰ است این است که این سوراخ داخلی تغییر می کند تا با سوراخ لوله مطابقت داشته باشد. این چیزی است که شما سعی می کنید انجام دهید.

 

به یاد داشته باشید، در فلنج جوش سوکت، به غیر از اینکه مشخص کنید ۱۵۰ پوند است یا ۳۰۰ پوند، باید ذکر کنید که آیا برای برنامه ۴۰، جدول ۸۰، برنامه ۱۲۰، جدول ۱۶۰ است، برنامه زمانی لوله کجاست. شما سعی می کنید از این فلنج جوش سوکت استفاده کنید.