• نلسون ماندلا، خیابان رحیمی، پلاک 54
  • info@fooladtabar.com
  • 021-22023696

لوله و تیوب

لوله درزجوش:

 

Special Piping Materials (SPM) با طیف گسترده ای از لوله های درزجوش با انواع جنس لوله های درزجوش سوپر داپلکس، آلیاژ نیکل و 6٪ مولی ، مشتریان خود را در سراسر جهان تأمین می کند. ما اطمینان می دهیم که لوله های جوشکاری شده توسط کارخانه های معتبر و تولیدکنندگان ما از کیفیت بالایی برخوردار بوده و کاملاً مطابق با استانداردهای بین المللی مورد آزمایش قرار گرفته اند.

اگرچه صحیح است که درز در لوله درز جوش آن را از لحاظ تئوری ضعیف تر از لوله بدون درز می کند، اما این روزها روش های تولید و روش های تضمین کیفیت بسیار برتر هستند. این بدان معنی است تا زمانی که تلرانس مشخص لوله های درزجوش برای دما و فشار …

 

لوله بدون درز:

 

Special Piping Materials (SPM) تامین کننده متخصص محصولات داپلکس، سوپر داپلکس و آلیاژهای فوق العاده است. ما دارای یکی از بزرگترین سهام ها در بازار لوله، اتصالات و فلنج با ویژگی و عملکرد عالی هستیم.

این مجموعه از محصولات شامل لوله بدون درز، میله گرد، اتصالات فورج و لوله های درزجوش  است. همچنین انبارهای SPM در سراسر جهان مجموعه گسترده ای از محصولات نیمه تمام مانند فلنجهای تراش خورده را در اختیار شما قرار می دهد.

سهام گسترده ما به این معنی است که ما می توانیم مشتری ها را با سرعت و کارآیی مناسب در هر کجا که نیاز باشد، تأمین کنیم. روابطی که ما با برخی از کارخانه های برجسته در سراسر دنیا گسترش داده ایم به این معنی است که اگر چیزی در انبار موجود نداشته باشیم ، می توانیم آن را به سرعت تهیه و حمل و نقل را نیز به طور حرفه ای سازماندهی کنیم.