لپ جوینت فلنج

لپ جوینت فلنج ها از یک انتهایی استفاده می کنند که به لوله جوش داده شده است. فلنج حلقه ای به طور آزاد در اطراف انتهای خرد قرار می گیرد و امکان تراز آسان فلنج سوراخ های پیچ را فراهم می کند. فلنج مفاصل لپ را ون استون یا فلنج استاب نیز می نامند. انتهای خرد در سه سبک (نوع A، B و C) و دو طول (کوتاه و بلند) موجود است.

فولاد تبار فلنج مشترک لبه را در آلیاژهای A105N، A105، SS316، SS304، A20، با بازده بالا و نیکل ارائه می دهد.

ویدئوی زیر نمای کلی از فلنج مفصل لپ را نشان می دهد

رونوشت ویدئو:

 

این یک فلنج مفصل لپ است. تفاوت فلنج لپ مفصل با فلنج لغزشی، من می خواهم فلنج لغزشی را به شما نشان دهم که بسیار شبیه به نظر می رسد. از بیرون تقریباً یکسان به نظر می رسد. اما شما به پشت نگاه کنید، شعاع کمی دارد و همین جا انتهای کمی دارد. برخی افراد آن را اشتباه می گیرند که این یک فلنج صاف است. این نیست. اگر به تفاوت نگاه کنید، اگر فقط به پشت آن نگاه کنید، خواهید دید که این تفاوت دارد زیرا شعاع کمی دارد. من همین الان به شما نشان خواهم داد که چرا شعاع کمی دارد، آن فلنج مفصل دامان.

 

به عنوان مثال، من همان فلنج را در فولاد ضد زنگ دارم، این فلنج استیل ۳۰۴ است. هر زمان که از فلنج مفصلی استفاده می‌کنید، از انتهای خرد استفاده می‌کنید. شعاع برای انتهای خرد است، بنابراین شما این کار را انجام می‌دهید و به همین دلیل است که به آن فلنج مفصلی می‌گویند. شما باید یک انتهای خرد داشته باشید و این همان شعاع کوچک است.