ولد نک فلنج

ولد نک فلنج RFWN (فلنج گردن جوش صورت برجسته) یکی از رایج ترین فلنج های مورد استفاده در صنعت لوله کشی است. تشخیص آنها با توپی مخروطی بلندشان که با ضخامت دیواره (مخلخل) لوله مطابقت دارد، آسان است.

فلنج گردن جوش و فلنج گردن جوش بلند در کاربردهایی که نیاز به فشار زیاد دارند و در مواقع فشار کم و زیاد، تقویت می کنند. همچنین به خستگی سیکل کم ناشی از انبساط خط سایر نیروهای متغیر کمک می کند.

سوراخ فلنج گردن جوش برای مطابقت با شناسه لوله یا اتصالات ماشین کاری می شود. این یک انتقال صاف به و از فلنج گردن جوش ایجاد می کند و از تلاطم در گردن جوش جلوگیری می کند. از این رو مهم است که برنامه لوله را در زمان خرید فلنج گردن جوش مشخص کنید. فلنج گردن جوش به لوله با جوش نفوذ کامل جوش داده می شود و توزیع تنش عالی را از طریق گردن مخروطی فراهم می کند. جوش نیز به طور معمول رادیوگرافی یا UT در کاربردهای حیاتی بررسی می شود.

فلنج گردن جوش در هر دو صورت برجسته و صفحه صاف موجود است. اکثر فلنج های گردن جوش معمولی دارای سوراخ استاندارد یا سوراخ اضافی هستند. فلنج های سوراخ دار Sch 120 یا Sch 160 در وزن های سنگین تر مانند ۶۰۰# تا ۱۵۰۰# نیز در فلنج گردن جوش رایج هستند.

فولاد تبار انواع فلنج گردن جوش A105, A105N, Stainless Steel, Duplex و Super Duplex Steels and Nickel Alloys را به فروش می رساند.

ویدئوی زیر نمای کلی فلنج گردن جوش را نشان می دهد

رونوشت ویدئو:

 

این یک فلنج گردن جوش است، این یک فلنج بسیار محبوب است، افراد زیادی از آن استفاده می کنند. باز هم همانطور که از نامش می‌گوید، در اینجا گردن جوش دارد. فلنج ۱۵۰ پوندی، چهار پیچ دارد، باز هم صورت برآمده، یک لبه کوچک در پشت، مهر و موم در کنار. نحوه استفاده از فلنج گردن جوش به این صورت است که شما یک لوله می گیرید، دوباره این یک لوله ۲ اینچی است و شما باید یک اریب داشته باشید. این اریب ندارد، اما اگر در حال نصب هستید، یک اریب خواهید داشت، و سپس آن را درست به همین شکل بالا می‌زنید و سپس جوش می‌زنید. به این ترتیب نصب می شود و به آن گردن جوش می گویند، این گردن جوش است.

 

در گردن جوش نیز باید حفره را مشخص کنید، بنابراین اگر برنامه زمانی را مشخص کنید، چه برای برنامه ۴۰ باشد، چه برنامه ۸۰ و غیره، اندازه سوراخ را در اینجا تعیین می کند. باز هم، این نیز این است که وقتی آن را جوش دادید، نمی خواهید لوله شما ضخیم تر از فلنج باشد. که برای جریان خوب نخواهد بود. هنگامی که زمانبندی مناسب فلنج را مشخص کردید که با برنامه لوله مطابقت دارد، اگر از داخل نگاه کنید تقریباً … شما نمی توانید هیچ لبه ای را که بیرون زده است ببینید. فلنج گردن جوش.