درباره ما

شرکت صنعت فولاد تبار که در سال ۱۳۹۸ تاسیس شده است، یکی از شرکت های مهندسی ساخت و بازرگانی پیشرو در ایران است که در زمینه  مهندسی، ساخت و تامین متریال از بازرهای خارجی و داخلی، مورد نیاز پروژه های عمرانی ،فولادی، سازه های صنعتی ، صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، مخازن، خطوط انتقال برق، لوله گذاری، آب و فاضلاب و معادن در قلمرو کشور ایران فعالیت دارد .
اندیشه خدمت و باور اینکه می توان، توان صنعتگران و متخصصان کشور عزیزمان را به حداکثر فعل درآورد، جمعی از خدمتگران صنعت نفت، گاز و پتروشیمی را برآن داشت تا تجربه سال ها کار در صنایع مختلف را جمع آوری کرده و با اتکا به این پشتوانه غنی و گرانبها شرکت صنعت فولاد تبار را پایه ریزی نماید .
شرکت صنعت فولاد تبار با اتکا به دانش، تجارب پرسنل خود و همچنین دارا بودن امکانات و تجهیزات مناسب آمادگی خود را در خصوص تامین قطعات و تجهیزات اعلام می دارد . این شرکت علیرغم داشتن گواهینامه های ISO 9001:2015، ISO 14001:2015، ISO 45001:2015 و نیز IMS با هدف تعالی پایدار از طریق بهبود و پیشرفت مستمر و اعتقاد اکید به کار گروهی با الویت قرار دادن حفظ سلامتی، مصمم به دستیابی به استاندارد های کیفی بالاتری است .
این در حالی است که این شرکت در زمینه ساخت، نصب، تکمیل پیش راه اندازی، راه اندازی، تعمیر ونگهداری کلیه پروژه های نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاهی و فولادی نیز تجارب و آثاری ارزنده داشته است .  

ماموریت ما توسعه گروه فولاد تبار به منظور مشارکت در توسعه ارکان اقتصادی کشور و همگام بودن با کارفرمایان محترم در راستای رسیدن به اهداف پروژه ها می باشد. ما توسعه پایدار را در حوزه هایی که در آنها فعالیت داریم با استفاده از خلاقانه ترین راه حل ها، ارائه خدمات در سطح جهانی و با کیفیت ترین محصولات به واقعیت تبدیل می‌کنیم. هدف ما ضمن پیبندی به ارزش های سنتی و اخلاقی گروه فولاد تبار، سودآوری و رشد مستمر در حوزه های فعالیت خود در بخش مهندسی ساخت وبازرگانی است .

ایجاد جذاب‌ترین و قانع‌ کننده‌ترین شرکت خودروسازی قرن بیست و یکم از طریق سوق دادن تحول جهانی به سمت خودروهای برقی.

ما از طریق واحد های تخصصی خود، ادغام متنوع ترین خدمات و برعهده گرفتن مسئولیت های نها، برای کارفرمایان خود ارزش افزوده ایجاد می نماییم. ما افراد، ماشین آلات و مصالح ر در مکان و زمان درست گرد هم می آوریم تا پروژه های خود را طبق برنامه زمان بندی شده، با بالاترین کیفیت و با بهترین قیمت به اتمام برسانیم .

ارزش هایی که ما داریم، ارزش آن را دارند که به آنها افتخار کنیم. ارزش های اصلی و اعتقادات بنیادین ما به شرح ذیل می باشند:

اخلاق: پیشرفت، تحول و الهام . ما دائما راه حل ها و مدل های کسب و کار خود را توسعه و بهبود می بخشیم، با شناسایی مواردی که ما متمایز می کنند . ما گوش می دهیم، یاد می گیریم و بهترین ایده ها را جست و جو می کنیم.
کیفیت : ما متعهد به ارائه کیفیت مطلوب هستیم. ما تمام خدمات و دانش خود را در بالاترین سطح کیفی ارائه می نماییم .

ارتباط: کارتیمی، همکاری و به اشتراک گذاری. ما به کافرمایان، شرکای تجاری، تامین کنندگان و همکاران خود روابط بلند مدت مثبتی ایجاد می نماییم که این روابط بر اساس اعتماد، احترام و همکاری ایجاد شده اند .

شهرت: شهرت ما بستگی به ارزش نمایان شده در چشمان مشتریان و جوامعی که به آنان خدمات ارائه داده ایم، دارد. حسن شهرت ما مقدم بر هر چیز دیگری است .

اینک که شرکت صنعت فولاد تبار به جایگاه امروزی خود رسیده، بیش از پیش به باورهایمان ایمان و اعتقاد پیدا کرده ایم. این شرکت اصل را بر فراهم نمودن آسایش و جذب اطمینان خاطر مشتری های خود قرار داده است. ما اصولی را بنا نهاده ایم که نه تنها کمتر کسی در این صنعت بر آن اشاره می کند بلکه در اکثر مواقع از این الزامات اخلاقی و معنوی سرپیچی نیز می کند. نگاه ما به مشتریان همانند یک خانواده است، لذا هر یک از اعضای این خانواده در کل کشور هزینه ای بابت ارسال پرداخت نمی کنند تا فشاری متوجه مناطق مرزی نشود.

همچنین تمام اعضای این خانواده از ۲۴ ماه گارانتی فنی محصولات برخوردار می شوند. این شرکت اعضای خانواده خود را ستایش و همواره در جهت بهبود حال کشور کوشا و استوار گام بر می دارد.

لازم به ذکر است شرکت صنعت فولاد تبار از ابتدا تاکنون در حال توسعه بخش های کارشناسی فنی، بازرگانی، انبارداری مدرن و بسته بندی پیشرفته توانسته استانداردهای انواع ISO را کسب و نام درخشان خود را در لیست وندور شرکت نفت و گاز ملی ایران جای دهد.

امید است با توکل بر خدا و نگاه امام زمان (عج) بر این مرز و بوم بتوانیم روز به روز در جهت پیشرفت کشور عزیزمان گام برداریم و در این راه از خیچ سعی و کوششی دریغ نخواهیم کرد، چرا که رهبر عزیزمان نسل جوان انقلابی را پیشرو و محم قلمداد می کنند و می فرمایند: پیروزی نهایی از آن ماست.

نمایندگی‌ها

گواهینامه‌ها